Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023396/0004

Gisela Czermak *

(Wien 1871-1956) Grinzing, bezeichnet, signiert: G. Czermak, Buntstift-Mischtechnik, ca. 30 x 25 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Gisela Czermak *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online