Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025303/0003

Oldra Vlach

(Praze 1886-1958) Der Familienausflug, signiert: O. Vlach, Öl auf festem Karton, ca. 41 x 51 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

Oldra Vlach

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online