Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065253/0000

F. Tyttel, um 1889

Blick auf das Kitzsteinhorn, signiert und datiert: F. Tyttel 1889., rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 52 x 72,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:

F. Tyttel, um 1889

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online