Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025375/0003

Renate Moran *

(Murau 1946 geb.) Dorfstraße, signiert: R. Moran, datiert: (19)94, Pastellkreide auf Papier, ca. 69 x 99 cm, verglast (Plexiglas), gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

06.10.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Renate Moran *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 06.10.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online