Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025420/0002

Karl Mostböck *

(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) Ohne Titel, signiert: K. Mostböck, datiert: (19)69, Aquarell auf Papier, unregelmäßiger Blattrand, ca. 31 x 39 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Mostböck *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online