Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025310/0008

Nach Anton Paul Heilmann

(Neumarkt 1830-1912 Wien) Der Hartlsee, im Druck signiert: A. Heilmann, datiert: 1900, rückseitig bezeichnet, Farbgraphik, Passepartout-Ausschnitt ca. 27 x 57 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Nach Anton Paul Heilmann

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online