Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025071/0011

Miklos Nemeth *

(Budapest 1934-2012) Straßenszene, signiert, datiert: (19)68, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 64 x 49,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Miklos Nemeth *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online