Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065243/0000

Adolf Herbst

(Hallein 1928 geb.) Ein Fliederstrauß, signiert: Adolf Herbst., Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:

Adolf Herbst

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online