Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025422/0002

Rudolf Jelinek

(Brünn 1880-1944) Fischer beim Netz einholden, signiert: R Jelinek, rückseitig undeutlich betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 76 x 85 cm, gerahmt, Rahmen stark beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Rudolf Jelinek

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online