Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025385/0002

Maler Ende 19. Jahrhundert

Spaziergang an einem Flußufer vor einer Burgruine, signiert (geritzt): Zierer, Öl auf Platte, ca. 20 x 25 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler Ende 19. Jahrhundert

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online