Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025286/0003

H. Jülg, um 1930

Kanu an einem Fluß, signiert: H. Jülg, datiert: (19)30, Gouache-Mischtechnik auf Papier, auf Hartfaserplatte, ca. 37,5 x 52,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:35

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

H. Jülg, um 1930

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online