Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025382/0008

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Abdul Hamid im eingeschneiten Orientexpress, handsigniert; Flora, im Stein signiert und bezeichnet, Lithograohie auf Papier, Blattgröße ca. 35 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online