Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025376/0005

Maler des späten 19. Jahrhunderts

Mühle, signiert (geritzt): H (oder A) Eichinger, Öl auf Holz, ca. 18,3 x 23,8 cm, gerahmt, Holz geschnitzter Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:37

Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online