Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025340/0013 -

Rudolf Hausner *

(Wien 1914-1995) Adam maßstäblich, handsigniert: R. Hausner, nummeriert: XXIII/e, Siebdruck in Farbe, Darstellungsgröße ca. 53,5 x 55,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Huber 26

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:40

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Hausner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:40
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online