Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023489/0001

Hans Neugebauer

(Wien 1892-1971) Interieur, handsigniert, datiert Hans Neugebauer 20.7.1939, Öl auf Karton, Bildausschnitt 50 x 33 cm, in Profilholzrahmen, krakeliert, abgerieben stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hans Neugebauer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online