Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022803/0008 -

Künstler um 1900

Küstenlandschaft, handsigniert F. Mayor, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 23,5 x 53 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online