Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022904/0008

Hans Knoll

(Wien um 1900) "Alt Linz", handsigniert Hans Knoll, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 28,5 x 23 cm, Passepartout, verglast, gerahmt stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Hans Knoll

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online