Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022842/0058

Marie Egner

(Radkersburg 1850-1940 Maria Anzbach) ZUGESCHRIEBEN Entwurfsskizze, Bleistift auf Papier, undeutlich signiert M Egner, Bildausschnitt 24 x 15,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig STARK REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Marie Egner

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online