Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-115994/0000

Camillo Kurtz*

(St. Gallen 1896-1973 Gleisdorf, Ausbildung an der Landeskunstschule Graz) Spätsommer, handsigniert C Kurtz, Aquarellstudie auf Papier, Blattgröße 21 x 30 cm, unter Glas, gerahmt, stark stockfleckig WARE AUS PRIVATBESITZ stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Camillo Kurtz*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online