Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022922/0006

Nimmo Moran

(Graphiker Ende 19. Jahrhundert) Küstenlandschaft mit Festung und Segelbooten, in der Platte signiert, datiert M. Nimmo Moran 1882, Radierung, Bildausschnitt 17 x 24 cm, Passepartout, verglast, gerahmt stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 30,-
Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Nimmo Moran

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online