Čís. položky 191-022794/0008

Herbert Müller

Herbert Müller - Umění a starožitnosti

(steirischer Künstler 20. Jh.) "St. Martin am Grimming", handsigniert Herbert Müller/Stainach, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 41 x 51 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (262) reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Herbert Müller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.10.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online