Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022794/0016

Robert Gattinger *

(Stainach 1902-1980 Pöls) "Sannlandschaft", handsigniert datiert Robert Gattinger 44, Aquarell auf Papier, mit Deckweiß gehöht, Bildausschnitt 38,5 x 53,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren (224) reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Robert Gattinger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online