Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 28

Weihnachtsbaum-Brosche,

Rudolf Weiss, Kaufbeuren-Neugablonz um 1960/70, Tombak, vergoldet, farblose und bunte geschliffene Swarovski Kristallglassteine, 7,2 x 4,8 cm, signiert WEISS

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

06.10.2020 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Weihnachtsbaum-Brosche,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vintage móda a doplňky
Datum: 06.10.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.09. - 06.10.2020