Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 169

Blumenbrosche

Rudolf Weiss, Kaufbeuren-Neugablonz um 1965, Tombak, vergoldet, grüner geschliffener Swarovski Kristallglasstein sowie rote, schwarze und grüne Glascabochons, Länge 12,7 cm, signiert WEISS

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

06.10.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Blumenbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Vintage móda a doplňky
Datum: 06.10.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.09. - 06.10.2020