Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107190/0010

Vogelpaar,

Fa. Rosenthal, Selb um 1920, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 7 cm, grüne Marke, 1 Flügelspitze minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.10.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Vogelpaar,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 07.10.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online