Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Gold 750, RW 50, Tragespuren, Brillant mit Oberflächenmerkmalen, 13,7 gøg14
07.10.2020 - 10:29
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |