Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016094/0001

Brillant Rubin (Damen) ring

Weißgold 750, Brillanten zus. ca.0,35 ct, Rubin, RW 54, 2,9 g, ein Brillant fehlt, Tragespuren

07.10.2020 - 10:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Brillant Rubin (Damen) ring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 10:34
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online