Brillant Rubin (Damen) ring
Weißgold 750, Brillanten zus. ca.0,35 ct, Rubin, RW 54, 2,9 g, ein Brillant fehlt, Tragespuren
07.10.2020 - 10:34
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Rubin (Damen) ring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2020 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |