Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-436316/0004

Brillant Kulturperlenring zus. ca. 0,65 ct

Brillant Kulturperlenring zus. ca. 0,65 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, RW 63, 3,7 gøg3

07.10.2020 - 10:38

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 10:38
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online