Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075618/0000

Maler 20. Jhdt. *

"Blumen in Vase", schwer leserlich signiert, datiert 1981, Öl auf Platte, 60 x 56,5 cm, gerahmt, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 10:45

Vyvolávací cena:

Maler 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 10:45
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online