Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016473/0076

Albert Zahlbruckner

(Allerheiligen 1895-1962 Klagenfurt) "Villach-Stadtpark", Bleistiftzeichnung auf Papier, Ausschnitt 14,5 x 19 cm, gerahmt, verglast, Passepartout stockfleckig, Lichtmängel, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 11:01

Vyvolávací cena:

Albert Zahlbruckner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 11:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online