Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016473/0003

Valentine Green

(Salford, Eversham, 1739-1813 London) Nach einem Gemälde von B. West, Druckgrafik, Ausschnitt 61,5 x 87 cm, gerahmt, verglast, Blatt links oben stark beschädigt, Rahmen mit Mängel, Passepartout fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 11:15

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Valentine Green

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 11:15
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online