Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016606/0005

Friedrich Beck

(Wien 1873-1921) "Südtiroler Gebirgslandschaft"signiert Friedrich Beck, datiert 1890, Aquarell auf Papier, auf Karton, Ausschnitt 23,5 x 32 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig, Lichtränder

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 11:24

Vyvolávací cena:

Friedrich Beck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 11:24
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online