Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016605/0006

Ernst Fuchs *

(Wien 1930-2015) "Sternzeichen Wassermann", signiert Ernst Fuchs, Radierung, die Nr.88/120, Plattengröße 35 x 26 cm, Blattgröße 55 x 45 cm, ohne Rahmen, Lichtränder

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 11:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 11:31
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online