Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-075553/0000

Maler 20. Jhdt.

"Der Gosausee mit Blick auf den Dachstein", Öl auf Karton,24,5 x 19 cm, gerahmt, partieller Oberflächenmangel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 11:36

Vyvolávací cena:

Maler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.10.2020 - 11:36
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online