Čís. položky 110-022099/0002

Graphic Equalizer JVC SEA-80

Graphic Equalizer JVC SEA-80 - Hudební nástroje

1979, inkl. Prospekt, Gebrauchsspuren, ungeprüft

Expert: Erwin Macho Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18

experten-favoriten@dorotheum.at

21.10.2020 - 10:25

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Graphic Equalizer JVC SEA-80

+43-1-604 13 71-18

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Hudební nástroje
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.10.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 14.10. - 20.10.2020