Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046697/0005

Diamantbrosche Trembleuse zus. ca. 5,50 ct

Gold 585, Silber ca. 800, Altschliffdiamanten, Arbeit Ende 19. Jh., 21,6 g øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

16.10.2020 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 16.10.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online