Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022382/0017

Hans Götzinger

(Wien 1867-1941) Reges Treiben in der Stadt, signiert Hans Götzinger, Aquarell auf Papier, 26 x 18 cm, Passep., gerahmt,

12.10.2020 - 10:11

Vyvolávací cena:

Hans Götzinger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 12.10.2020 - 10:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online