Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023773/0005

Siegfried Schwab

(Rottenmann 1927, verstorben in Trieben, Besuch der Kunstgewerbeschule Graz) "Oberes Ennstal" handsigniert, datiert Si. Schwab 04, Aquarell auf Papier Bildausschnitt 27,5 x 37,5 cm, verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.10.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Siegfried Schwab

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.10.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online