Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023699/0026 -

Franz Weiss *

(1921-2014 Södingberg/WStmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) "Herbergsuche/hl. Familie", handsigniert Franz Weiss, datiert 1989/91, zwei Holzschnitte, Stockgröße 29 x 47/ 33 x 37 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.10.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Franz Weiss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 19.10.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online