Čís. položky 194-025055/0075

Eglomisebild "Amouröse Begegnung in der Kammer", Drittel 20. Jahrhundert

Eglomisebild "Amouröse Begegnung in der Kammer", Drittel 20. Jahrhundert - Umění a starožitnosti

Hinterglas Goldradierung, ca. 16 x 21,5 cm gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.10.2020 - 15:11

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.10.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.