Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025031/0081

Sockelbecher, Böhmen, um 1840

Sockelbecher, Böhmen, um 1840 - Umění a starožitnosti

Farbloses Glas, rubiniert, acht Schlifffelder, goldener Ornamentdekor, Höhe ca. 13,5 cm, teils berieben

Provenienz: Kunsthandel Runge, Linz, 2003; Privatsammlung, Linz

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.10.2020 - 15:40

Vyvolávací cena:

Sockelbecher, Böhmen, um 1840

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 13.10.2020 - 15:40
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online