Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038456/0011

Unbekannter Aquarellist, Ende 19./Anfang 20. Jahrhundert

Belebter Stadtplatz vor gotischer Kirche, Aquarell auf Papier, kaschiert auf dünnem Karton, fixiert unter Passepartout, ca. 25 x 18 cm, stockfleckig, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

15.10.2020 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 15.10.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.10. - 15.10.2020