Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071472/0006

Camilla Göbl-Wahl *

(Wien 1871-1965) Tulpen und Amaryllis, signiert C. Göl, Öl auf Leinwand, 74 x 110 cm, gerahmt, beschädigt, Abblätterungen (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.10.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Camilla Göbl-Wahl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.10.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online