Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016191/0001

Heinrich Bürkel Kopie/Copy

(1802-1869) Winterliches Dorf mit Kohlenmeiler, Öl auf Leinwand, 42 x 57,5 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Privatbesitz Österreich. Vergleiche: Hans-Peter Bühler, Albrecht Krückl, Heinrich Bürkel, München 1989, S. 310, Nr. 701.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.10.2020 - 10:21

Vyvolávací cena:

Heinrich Bürkel Kopie/Copy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.10.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online