Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058944/0001 -

Franz Waldegg *

(1889-1966) An der Küste, signiert F. Waldegg, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.10.2020 - 10:27

Vyvolávací cena:

Franz Waldegg *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.10.2020 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online