Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107076/0013

Künstler Anfang 19. Jhdt.

Wanderer am Bächlein, Öl auf Leinwand, 66 x 53 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.10.2020 - 10:43

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Künstler Anfang 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.10.2020 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online