Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 201-255188/0001

Deutsche Schule, spätes 17. Jahrhundert

Porträt eines Mannes mit Pelzkappe, Öl auf Papier, auf Holz aufgezogen, 14 x 10,5 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

20.10.2020 - 10:56

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.10.2020 - 10:56
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online