Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107792/0046

2 Schneeschlagschüsseln,

Kupfer bzw. Messing, Eisen bzw. Messinggriffe, Dm. ca. 27 cm, Dellen, Gebrauchsspuren, 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.10.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

2 Schneeschlagschüsseln,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 14.10.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online