Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048924/0004

Diamantbrosche zus. ca. 0,35 ct

Weißgold 750, ein Altschliffbrillant, Achtkantdiamanten und Diamantrauten, 7,2 gøg7

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

30.10.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 30.10.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.10. - 29.10.2020