Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014823/0010

Maria Sturm*

St. Pölten 1913-1996 "Die freundliche Wolke", Aquarell, Gouache, ca. 50 x 40 cm, signiert, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

21.10.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maria Sturm*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 21.10.2020 - 15:01
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online